Przedstawiamy, tańczymy i śpiewamy dla każdej mamy!

przedstawiamy taczymy i piewamy dla kadej mamy 1 20140608 1650446762Pod takim hasłem 24 maja odbyły się prezentacje naszych artystów.

Wystąpili:

Teatrzyk dziecięcy „Bajkowa Przygoda” ze przedstawieniem „Godzina duchów czyli horrorek” w składzie:

Maja Kaluga, Dominika Olesińska, Mateusz Fornal, Oliwia Kowalicka, Angelika Ziarkowska, Ala Mikołajczuk, Maja Serek, Kinga Kowalicka, Wiktor Zieliński Amelka Stachyra.

Dziecięcy zespół tanecznyz tańcem country w składzie:
Julia Wrona, Oliwia Wrona, Marceli Zych, Marysia Boruń, Marysia Gruszczyńska, Mateusz Fornal, Iga Grzela.

Grupa teatralna SIMPLEw scenkach kabaretowych „W szkole”, „Tanie linie lotnicze” i „Jak się cieszę, że cię widzę”
w składzie: Ula Krzemińska, Magda Wydra, Angelika Zych
i Wiola Komar

Solistki:

Julia Wrona, Oliwia Kowalicka, Ula Krzemińska i Ania Witkowska.

Po prezentacjach przyszła kolej na popisy naszej wyjątkowej publiczności. Mamy i nie tylko mamy, tańczyły, śpiewały
i przedstawiały etiudy teatralne.

Mogliśmy się przekonać po kim nasi artyści odziedziczyli zdolności.