Wakacje będą... za rok

koniec lata 11Wszystko co dobre, szybko się kończy – mówi stare przysłowie. Dotyczy to także tak miłego czasu jak wakacje, które wspólnie z mieszkańcami pożegnaliśmy w Brześciu podczas imprezy pn. „Były, były, ale się skończyły”.

 

Tradycją w naszej gminie stało się, że impreza na pożegnanie lata odbywa się w Brześciu. Tegorocznej zabawie towarzyszyło hasło „Były, były, ale się skończyły”. Powitania licznie przybyłych przed altanę w Brześciu gości dokonali wspólnie Katarzyna Skarus, dyrektor GOK – u wraz
z gospodarzem imprezy Aleksandrą Milanowską, sołtys Brześcia a jednocześnie radną Rady Gminy. Wiadomym było, że bohaterami dnia były dzieci, dla których kończył się okres laby a zaczynał czas szkoły. W związku z tym, aby oficjalnie pożegnać wakacje i móc rozpocząć zaplanowaną na tę okazję zabawę, wszystkie dzieci musiały krzyknąć magiczne hasło „Wakacje się skończyły!”. Po dokonaniu tego, prowadzący złożyli dzieciom najlepsze życzenia na nadchodzący rok szkolny. Do życzeń przyłączył się również obecny na imprezie Mariusz Walachnia, Wójt Gminy Bliżyn.

                Dalszą zabawę poprowadziła Marzanna Godlewska, instruktor GOK – u. Oprócz występów solistki Dominiki Bąk, oraz zespołu rockowego Bright Side na deskach altany wystąpił dobrze znany
i lubiany przez bliżyńską widownię Teatr III Wieku ze Skarżyska. Imprezie towarzyszyły liczne konkursy dla dzieci oraz dla całych rodzin, w których można było poza świetną zabawą zdobyć cenne nagrody. Wiele emocji oraz wybuchów śmiechu wywołały konkurencje takie jak: bieg rodzinny we wspólnych spodniach, konkurs muzyczny „Jaka to melodia?” jak również karaoke.

                Podczas zabawy można było skosztować serwowanych przez radę Sołecką Brześcia pysznych potraw z grilla, upiec nad ogniskiem kiełbaskę oraz napić się gorących napojów.

                Pomimo, że koniec wakacji może nie wydawać się dla niektórych okazją do świetnej zabawy, to jednak w Brześciu bawiliśmy się doskonale do późnych godzin wieczornych. Cały czas pocieszała nas myśl, że za niespełna dziesięć miesięcy znowu będą wakacje.

Zapraszamy do galerii zdjęć

bip

rodo

uwagamonitoring

Nasi sponsorzy

 

tiserec

Top Market Logo

bs

nofar

vanax

 

Zespoły i Kluby