media

otwarcie

lato2020

 

 

 gryizabawy2020

 

wakacjefoto

herosi

 

logobibl

nowestale

kraszewski

 

 makrama oferta

 

Wakacje 2019 pożegnane!!!!

Za nami 10 jubileuszowe pożegnanie wakacji. Spotkanie przy altanie w Brześciu oficjalnie otworzyli: Wójt Gminy Mariusz Walachnia, sołtys Leszek Lisowski, radna Małgorzata Zep oraz Aleksandra Milanowska wieloletnia radna, sołtys i pomysłodawczyni imprezy.

Po odśpiewaniu hymnu „Hej altana:” do słów Wojciecha Bojka zabawa rozpoczęła się na dobre…

Jak co roku Zameczek zadbał o część artystyczną: zaśpiewały solistki GOK, Julia i Oliwia Wrona, Oliwia Jarosz, do tańca i wspólnej zabawy porywał Tomasz Miernik, wystąpiła także córka Pana Tomka Julia Miernik.

Odbyły się liczne konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Kuchnia serwowała pyszne potrawy i ciasta. Nie zabrakło również smakowitej zalewajki przygotowanej przez Annę i Józefa Leżańskich.

Niespodzianką był pokaz tresury psa policyjnego GABORA przeprowadzony przez sierżanta sztabowego Zdzisława Sasala oraz prezentacja umiejętności Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Wołowie pod opieką Agnieszki Radek. Najmłodsi mogli zasiąść w radiowozie oraz obejrzeć wóz bojowy OSP w Bliżynie (do czasu wyjazdu na akcję).

Wyśmienita zabawa (za sprawą najlepszej publiczności) trwała do godzin wieczornych.

Sponsorami wydarzenia byli: Barbara i Marian Zolbach – sklep „Biedronka”, Bank Spółdzielczy w Suchedniowie, firma „Batmar”, Wójt Gminy Mariusz Walachnia, radna Małgorzata Zep, Anna i Józef Leżańscy, Aleksandra Milanowska oraz panie Łapaj, Dąbrowska i Półtorak.

Do zobaczenia za rok 

IMG 1932

bip

rodo

uwagamonitoring

Nasi sponsorzy

 

tiserec

Top Market Logo

bs

nofar

vanax

dachbud

Zespoły i Kluby