unnamed

poezjapatriotyczna

konwersja

 

 

 

aerobicn2021

plastyka2021

pomocdomowa

promocja wydawnictwa

opl2021

 

stale1

Aerobik2021

yt

 

Rytmika2021

facebook 2815970 1920

kraszewski

 

 makrama oferta

 

Za nami ostatni wyjazd w ramach Turystycznych wakacji 2021

Byliśmy całkiem blisko. W Rezerwacie Sufraganiec przywitała nas niesamowita Pani Ania Wojkowska-Klata z Nadleśnictwa Kielce. Wspólny spacer wzdłuż meandrującego Sufragańczyka dopełniony ciekawą rozmową o florze i faunie tego terenu oraz możliwość zbierania przy okazji grzybów to już dla nas była pełnia szczęścia. Kiedy trochę już głodni dotarliśmy do altan, czekało na nas przygotowane przez Nadleśnictwo Kielce ognisko. Pieczone kiełbaski smakowały wybornie. Dziękujemy bardzo!, bardzo!, bardzo! wszystkim pracownikom Nadleśnictwa a szczególnie Pani Ani za bardzo miłe przyjęcie i zorganizowanie spotkania w tym niesamowitym miejscu.

Jeżeli nie macie pomysłu na sobotnie czy niedzielne popołudnie zachęcamy do odwiedzenia Rezerwatu. Będzie Wam się podobało.

Następnym etapem wycieczki był Ogród Botaniczny w Kielcach. Zachęcamy do odwiedzin tego miejsca i wiosną i latem i jesienią. W każdym z tych okresów zobaczymy coś innego. Teraz pod koniec lata urzekły nas dalie. Dla odwiedzających przygotowanych jest dużo miejsc do odpoczynku, a na koniec można wypić pyszną kawę i zjeść lody w kawiarence „Wesoła Kafka”.

Po zjedzeniu pysznego obiadku w Karczmie pod strzechą – ceny umiarkowane, miła obsługa, super lemoniada skierowaliśmy się do ostatniego punktu naszej wycieczki - do Bobrzy

Mur oporowy o wysokości 15 metrów i szerokości od 3 do 5 m oraz pozostałości wielkiego pieca w Bobrzy nadal robią na zwiedzających duże wrażenie. Polecamy spacer wzdłuż muru, wejście na górkę do ruin pieca, przejście ścieżką wśród drzew i zakończyć odpoczynkiem na ławeczkach przy ognisku obok zbiornika wodnego.

Polecamy te niezwykłe miejsca, które są naprawdę blisko. Pozdrawiamy!

IMG 20210819 100858 kopia

bip

rodo

uwagamonitoring

Nasi sponsorzy

 

tiserec

Top Market Logo

bs

nofar

vanax

 

Zespoły i Kluby