unnamed

poezjapatriotyczna

konwersja

 

 

 

aerobicn2021

plastyka2021

pomocdomowa

promocja wydawnictwa

opl2021

 

stale1

Aerobik2021

yt

 

Rytmika2021

facebook 2815970 1920

kraszewski

 

 makrama oferta

 

20 lat skończył Zespół Pieśni i Tańca Sorbin

W sobotę 21 sierpnia na scenie plenerowej w Sorbinie świętowaliśmy 20 lat Zespołu Pieśni i Tańca SORBIN.

Zespół przyśpiewkami dziękował zaproszonym gościom za pomoc, wsparcie duchowe i finansowe udzielane przez minione lata.

Jubilatom życzenia składali i prezenty wręczali zaproszeni goście: Poseł na sejm Marzena Okła- Drewnowicz, Vice starosta Anna Leżańska, Wójt gminy Mariusz Walachnia, Przewodniczący Rady Gminy Jacek Krzepkowski, Grażyna Kij – Prezes TPD o/Bliżyn, Henryk Żak – dyrektor SP w Sorbinie, radni – Józef Dąbrowski i Krzysztof Jurek. Agnieszka Ślusarczyk, Monika Solarz, członkowie zespołów ludowych SOBÓTKA KUŹNICZANKI. W imieniu Banku Spółdzielczego życzenia złożyła Gabriel Król.

Zespół od wszystkich usłyszał wiele ciepłych słów i podziwu i zachwytu. Toast wzniesiony symboliczną lampką szampana, odśpiewanie „Sto lat” i dzielenie jubileuszowego toru – prezentu od GOK w Bliżynie zakończyło część oficjalną.

Jubileusz swoimi występami uświetniły zespoły ludowe: SOBÓTKA i KUŹNICZANKI; soliści: Wacław Pejas i Zygmunt Wiśniewski, kapela w składzie; Adam Młodawski, Dariusz Figarski i Ryszard Kucewicz. Nie mogło też zabraknąć występu Zespołu Pieni i Tańca SORBIN, który jak zwykle zaprezentował się na najwyższym poziomie. Jeszcze raz DUŻO DOBREGO, SUKCESÓW – na przyszłość i ZADOWOLENIA z tego co robicie!!!

IMG 2322 Kopiowanie

bip

rodo

uwagamonitoring

Nasi sponsorzy

 

tiserec

Top Market Logo

bs

nofar

vanax

 

Zespoły i Kluby